Fotogalerie 2020/2021

Slavnostní zahájení nového školního roku, přivítání prvňáčků a námořnická pohádka...

Naši námořníci z 1., 2. a 3.ročníku

Čas letí a žáci 1.ročníku jsou již opravdovými prvňáky. Za měsíc září a kousek října se naučili spoustu nových věcí. Poznají písmena, číslice a umí je i psát (samozřejmě jen tiskacím :-)) , ale i modelovat. Také umí rozpoznat různé druhy zeleniny podle hmatu, čichu a chuti. V tělocviku hrají různé hry, které jsou zaměřeny na obratnost, ale také na dodržování herních pravidel.

Prostě žáci 1. dělají radost vyučujícím, ale i rodičům. Jsou to ŠKOLÁCI jak se patří!

činnosti ve školce a logopedická pohádka O hadovi

projektový den v MŠ a ZŠ- canisterapie

čtenářská beseda- Les v knihách a projektový den mimo školku- Oucmanice

Slavnost slabikáře 30.11.2020 a tematický den Indiáni..

Mikuláš ve školce a škole 4.12.