Akce školy

https://rychnovsky.denik.cz/zpravy_region/zahradni-slavnost-ve-zdaru-podivejte-se-na-male-tanecnice-a-divadelniky-20220706.html

Zahradní slavnost ve Žďáru. Podívejte se na malé tanečnice a divadelníky

6.7.2022

Jana Kotalová

Reportérka

/FOTOGALERIE/ Zahradní slavnost zpestřila závěr školního roku ve Žďáru nad Orlicí. A bylo to pokoukání, na slavnosti vystoupily děti z místní mateřské a základní školy, tanečnice z přípravky Lillyane Borohrádek a také mladí divadelníci z dramatického kroužku Základní umělecké školy v Týništi nad Orlicí. A bylo to pokoukání, na slavnosti vystoupily děti z místní mateřské a základní školy, tanečnice z přípravky Lillyane Borohrádek a také mladí divadelníci z dramatického kroužku Základní umělecké školy v Týništi nad Orlicí.

Kliknutím zvětšíte

19 fotografií v galerii >

Děti se postaraly o pěknou podívanou. | Foto: Martin Tobiška

"Během vystoupení byly děti ze školky oceněny za cvičení se Sokolem a předškoláci pasováni na školáky. Společně si děti nacvičily pod vedením paní učitelky Burešové vystoupení anglického kroužku. Následovalo pasování prvňáků na čtenáře a hudební vystoupení školy. Také se nám představila děvčata z taneční skupiny Lillyane, která u nás poctivě trénují a jsou moc šikovná. Na závěr jsme shlédli vtipné a tak trochu jiné vystoupení dramatického kroužku Tři prasátka," uvedla za celý organizátorský tým Hedvika Hloupá.

V teplém počasí malí účastníci uvítali osvěžení v bazénku, ti velcí ho pak našli u občerstvení.

"Děkujeme za něj rodičům a našim dětem, které připravily s paní kuchařkou ochutnávku zdravých pomazánek. A děkujeme všem za podporu a příjemné chvíle. Budeme se těšit na další akci. Krásné léto," popřála na závěr Hedvika.

Zdroj: https://rychnovsky.denik.cz/zpravy_region/zahradni-slavnost-ve-zdaru-podivejte-se-na-male-tanecnice-a-divadelniky-20220706.html